۴/۱۰/۱۳۸۸

متينگ بزرگ و اعتراضی ايرانيان ساکن بلژيک در برابر شورای اروپا در بروکسل، چهار زوئيه

هموطنان عزيز
همه ما در طی هفته های گذشته خبرهای مربوط به دهمين دوره انتخابات رياست جمهوری در ايران را از طريق رسانه های گروهی دنبال کرده ايم. بسياری از ما ايرانيان ساکن بلژيک و ديگر کشورهای جهان برای همبستگی و اعتراض به سرکوب خشونت آميز و تقلبات انتخاباتی در ايران به اشکال گوناگون در تظاهرات و آکسيون های های مختلف شرکت کرده و صدای اعتراض مان را از طريق وسائل ارتباط جمعی بلژيکی به گوش شهروندان بلژيکی و اروپائی رسانديم. "ايرانيان ساکن بلژيک" همچون ديگر ايرانيان در سراسر جهان، برای احترام به اکثريت مردم ايران، برای همبستگی با اين تلاش انسانی برای تغيير و اعتراض به سرکوب و خشونت گسترده مردم، و برای تحقيری که بر مردم ايران روا داشته شد، تظاهرات بزرگی را در بروکسل در تاريخ شنبه ۴ ژوئيه ساعت ۱۶ بعد از ظهر در برابر کميسيون و شورای اروپا، برگزار خواهند کرد.
تاکنون مشخص است که خبرهای ناگوار مربوط به حمله و کشتار وحشيانه نيروهای امنيتی و انتظامی جمهوری اسلامی به حرکت مدنی مردم معترض به نتايج انتخابات، هر ايرانی مسئولی را در سراسر جهان بشدت متاثر کرده است.
ما، بعنوان "ايرانيان ساکن بلژيک" ازهمه هموطنان در بلژيک و ديگر کشورهای اطراف دعوت می کنيم که در چارچوب خواسته ها و شعارهای مردم ايران در متينگ اعتراضی که در برابر شورای اروپا برگزار می شود، شرکت کنند تا بلکه بتوانيم از طريق اتحاد و همبستگی ميان خود فرياد بر حق و اعتراضی مردم کشورمان را به گوش جهانيان برسانيم . شرکت شما عزيزان در اين گردهمايی سازماندهی شده و قانونی می تواند بارقه ای از اميد را در دل هم ميهنانمان در داخل کشور بتاباند. با شرکت وسيع در اين تظاهرات می بايست اتحاد عمل ميان خود را تقويت کنيم و به مردم کشورمان نشان دهيم که انها در ايران تنها نيستند و ما همه با آنها هستيم.
نشانی : بروکسل - ميدان شومن - چهار زوئيه - ساعت ۱۶ بعداز ظهر
Rond-Point Schuman
1000 BXL
METRO SCHUMAN
برای ارتباط و اطلاعات گرفتن لطفاً با شماره تلفن های زير تماس بگيريد:
۰۰۳۲/۴۷۶/۵۵۱.۸۳۲
۰۰۳۲/۴۷۵/۷۱۶.۹۲۵

۴ نظر:

ناشناس گفت...

نیما باسلام
ظاهرا سازمانده آقای انور هستند متاسفانه من ایمیلی از ایشان ندارم اگر شما امکان ارتباط با ایشان دارید لطفا از مباحث و نگرانی هایی که برخی در لینک زیر در زمینه سواستفاده از تجمع عمومی مطرح کرده اند را به اطلاع ایشان برسانید مشخصا اطلاعیه ای بعنوان روزنامه نگاران که متاسفانه در گویا به فراخوان چسبانده شده آشکارا در تضاد با توضیح و ایده ایست که آقای انور در پست قبلی ات تاکید کرده و این رویکرد بسیاری را مایوس و دلزده کرده است
با احترام و تشکر / علی
http://www.iran-emrooz.net/index.php?/news1/18589/

ناشناس گفت...

متاسفانه یک حرکت عمومی وملی را همانطور که با نگرانی انتظار میرفت هنوز شکل نگرفته با زرنگی ملاخور کردند. در زیر فراخوان گردهمائی در سایت گویا در این آخرین روزهای باقیمانده اطلاعیه ای با نام روزنامه نگاران با لحنی نشر شده که گویا اساسا دعوت کننده آنها هستند و از هم اکنون مهر مصادره بنفع منافع جناحی بر آن زده‌اند. اسامی امضا کنندگان که اساسا گردانندگان سایت روز با تعلق و گرایش مشخص هستند گویاست. اگر نیت سواستفاده از حضور مردم نگران از نیست چه لزومی دارد که بخواهند بیانیه خود را در پایان این تظاهرات بعنوان ماحصل آن به پارلمان اروپا ارائه کنند. این جز سواستفاده برنامه ریزی شده و توهین به شعور شرکت کنندگان هست؟ شخصا به این حرکت ناشایست معترض و از وقوع آن بسیار متاسفم.
علی
accesforall@gmail.com

ناشناس گفت...

نیما چرا طرح نمیزنی این روزا
از تو بعیده واقعا
همونقدر که وقت گذاشتی برای قالب وبلاگ و برای لوگو و برای عکس خودت
یک کمی بشین طرح بزن. لامصب این همه سوژه و این همه حرف. قربانت جواد.س

ناشناس گفت...

سلام نیما
من سعید هستم
دانشگاه تهران-دانشکده فنی-تربیت بدنی-سیگار- نقاشی Mar-E-Mard
abbasmirza@myway.com

ارسال یک نظر