۲/۰۷/۱۳۸۹

آیت الله شادی صدر

ایشون جدیدا کشف کردند که چیزی فرق نمیکند! راست هم میگه! در کشور گل و بلبل ما ایران, اصولا هیچی فرقی ندارد! همه برابرند, حتی عقل یک حقوقدان با عقل یک نوجوان دبیرستانی هم فرقی ندارد! زنده باد ایرانِ بی فرق! زنده باد برابری!

۵۲ نظر:

ناشناس گفت...

دمت گرم

ناشناس گفت...

گرین روم
چتروم سبز

http://chatroom01.yolasite.com/green-room.php

ناشناس گفت...

محشر کردی، هم با کاریکاتور و هم با توضیحات آن. تقصیر ماست که این بی سواد ها را تبدیل به چهره می کنیم.

ناشناس گفت...

این شادی خانم با همه ادعاش آخرش باید زیر یک مرد بخوابه و بهش سرویس بده.

ahoo گفت...

متاسفم برات که فکر می کنی با دلقک بازی می شه حقیقت رو لوث کرد...اگر مادر و خواهر یا همسر و دختری داشتی و یک بار پای درد دلش می نشستی چنین اراجیفی از ذهنت ترشح نمی شد....سخن شادی صدر سوزنی بود به مردان جامعه و در عین حال جوالدوزی به ما تا دیگه با ترس از برچسب های ساخت مردان جامعه ، تن به این همه سواستفاده ندیم و حیا و نجابت و شرم و هر کوفت دیگه ای که شما رو محظوظ میک نه رو به کنار بزنیم و با زبان خودتون باهاتون برخورد کنیم

ناشناس گفت...

سلام
درایران همه مردم برابرند اما مقام عظمی ولایت(خ.ر) برابر تر از همه ملت است !!!

ناشناس گفت...

مشکل حرومزدهای حکومت هستن که همیشه دنباله یک مقصر خارج از خودشون میگردن. شاشیدم تو دینه اسلام که فقط کمر میشناسه و زیره کمر.

ناشناس گفت...

in dige dare kheili maskhare mishe. Masale sadast. Moghaser na faghat mardan na faghat zanan hastand. Man ba shadi sadr movafegham ama ishoon faramoosh kardand ke mardan va zanam dar yek jamee bozorg shodand. dar jameeyi ke dokhtarha hezar rang shekl avaz mikonand va sedaghat kalaye gom shodast pesarhasham ba negah jensi nigaheshoon mikonand. dar jameeyi ke pesarhash hamsareshoon bayad bakere bashe ama doost dokhtar dashte bashand, dokhtarhasham doroogh migand. Nemifahmid moshkel kojast. bechasbid be avaz kardan e in system. bayad jamee va ghavaninesh eslah she ta afrad toosh joor e dige tarbiyat shand. faramoosh nakonim har pesari dar daman e madari roshd karde

sami گفت...

ناشناس این حرفه تو میزنی؟ زیر مرد بخوابه و سرویس بده؟ بس نیست این تفکر گندیده قدیمی، بخاطر نحوه قرار گرفتن بدن زن هنگام روابط جنسی، ارزشش از مردها کمتره؟ شما س-ک-س رو مثل روابط ارباب رعیتی می بینی؟ بعوان یک مرد از همه خانوم ها عذر میخوام نظر ایشون نظر همه مردهای ایرانی نیست!

نیما نیلیان گفت...

از دوستان خواهش میکنم اینجا به کسی توهین نکنند!
در این شکی نیست که خیلی از مردهای ایرانی زنان رو مورد آزار و اذیت قرار میدند و باید راه حلی براش پیدا کرد و این کاریکاتور ففط در جواب مطلب احساسی شادی صدر بوده.

ناشناس گفت...

واقعا برای کسی که رابطه زن وشوهری را سرویس دادن می دونه متاسف هستم و از همه بیشتر برای همسر یا دوست دخترش متاسف تر که با چنین مغز متفکر و پر ادعایی سر میکنه. من می دونم که این شادی صدر به قول شما پر مدعا چه شکنجه هایی کشیده که این فرد به ظاهر مرد حتی طاقت 1 دقیقه اش رو نداره. متاسفانه ادعای با فر هنگی همه رو کشته.

نیما نیلیان گفت...

آهو مشکل کار اینجاست دیگه! وقتی شما هنوز کاریکاتور رو دلقک بازی میدونی مثل اون امام جمعه نیستی یعنی؟

یلدا گفت...

غلط نکنم از اون ساندیس خور مخفیا هستی وگرنه اینقدر کونت از حرفهای شادی صدر نمی سوخت!!

ahoo گفت...

کاریکاتوری که حرف واسه زدن نداره و ندانسته و نفهمیده فقط قصد تمسخر داره دلقک بازیه..مثل فرق کار دهنمکی در مقایسه با طنز اصیل چارلی چاپلین یا وودی آلن...(البته از مقایسه این عزیزان با چنان کثافتی متحرکی از خود عزیزان عذرخواهی می کنم)

ناشناس گفت...

آقای نیلیان شما هم احساساتی عمل کردید و متعصبانه. با آرزوی موفقیت برای شما.

نیما نیلیان گفت...

آهو واقعا خودتو به روانکاوی یا مشاوری نشون بده برات خوبه

سارا گفت...

آها! الآن این کاریکتاتوره یک تحلیل منطقیه یعنی؟ یا خواستی یه چیزی بکشی که فقط شادی صدر رو عصبانی کنی؟

ahoo گفت...

اتفاقا شما رو باید به روانکاو نشون داد اقای مودبیان که با این ادبیاتتون و ادب زیادتون که مشخصه از چه قشر مردانی هستین.از قدیم گفتن چوب رو که بردارن گربه دزده خودش ..........چی؟؟؟....آفرین
شادی صدر هم چوب رو برداشت و عده ای هم .........
دیگه ادامه بحث در این مکان توهین به خود محسوب می شود
خوش باشی با هجویاتت

نیما نیلیان گفت...

آهو اون کامنتم رو دوباره با دقت بخون! برو پیش روانکاو خوب میشی! تو میتونی جوون! میتونی

ناشناس گفت...

خیلی خوب بود،و هیچ ربطی هم به زن ستیزی نداره،شادی صدر کلی حرف غیرمنطقی زده،و کسی که این جوری حرف می زنه باید منتظر جواب باشه.

ناشناس گفت...

عالی بود!!

هادی گفت...

هنر برای هنر . فقط همین . متاسفم

ناشناس گفت...

به عنوان شوخي با مزه بود اما فكر نميكنم برداشت صحيحي از صحبت صدر كرده‌باشي. ضمن اين‌كه نوشته كنار كاريكاتور خيلي ضروري نيست. موافقي؟

ناشناس گفت...

شما با اين كاريكاتورت و هوادارانت با اين نظرهاشون به خوبي ثابت كرديد شادي صدر پر بيراه نميگه.

نیما نیلیان گفت...

ناشناس آخری! یک جایی در جمجمه آدم هست که بهش میگن مغز و کارش فکر کردن! قبل از کامنت نوشتن به اونجا رجوع لطفا

ناشناس گفت...

عوض هوچی بازی یه کوچولو منطقی باشید و فکر کنید

Armin گفت...

به عنوان يه مرد بابت اون پست احمقانه سرويس دادن از همه خانما عذر ميخوام.ولي در مورد سرکار خانم صدر...
مشکل اين مملکت اينه هر کي پاشو از اينجا ميذاره بيرون و يه کشور اروپايي رو مي بينه سريعا فکر مي کنه اونجا مدينه فاضلست . سريع روشنفکر ميشه.سريع نسبت به فرنگ کشور خودش جبهه مي گيره. جالبه که بلافاصله اداي فرهنگ اونا رم در مياره.خانم شادي صدر (که اتفاقا از آدماي مورد علاقمم هست)يادش رفته که تغييرات فرهنگي هميشه خيلي بطئي و کنده و اينجور حرفاي تند و تيز نتيجه مثبت که نداره بلکه باعث جبهه گرفتن هم ميشه.من فکر مي کنم اتفاقا ديد نسبت به زنان نمي گم در 100 سال بلکه تو همين 15 سال گذشته از زمين تا آسمون تغيير کرده.يه مثال ساده 15 سال پيش اگه يه نفر ميفهميد دختريا خواهر 20 سالش دوست پسر داره باهاش چيکار ميکرد؟الان چي؟يک کم منطقي بودن بد نيست بخدا.

ناشناس گفت...

alan faghat adam mitoone kasayi ke in padidaro ghabol mikonano naparidan be harfaye shadi ro mard doonesto mostasna kard. vagarna shomaha ba dado bidado maskhare kardano fohsh dadan kasi fek nemikone cheghad adamaye mardi hastin

ناشناس گفت...

mage in khanom gheir az vagheiat ro gofte ?sefate ayatoolah bishtar be khode to miad

ناشناس گفت...

دمت گرم

ناشناس گفت...

توجـــه
به هر حال شادی خانم باید به یک مرد بده. این که دعوا نداره. این یک امر طبیعیه. شاید هم بعد از دادن هوس کرده به همه مردان ایرانی بتازه. کلوخ انداز را پاداش سنگ است.

ناشناس گفت...

توجـــه
به هر حال شادی خانم باید به یک مرد بده. این که دعوا نداره. این یک امر طبیعیه. شاید هم بعد از دادن هوس کرده به همه مردان ایرانی بتازه. کلوخ انداز را پاداش سنگ است.

ناشناس گفت...

اقاي نيليان طاقت شنيدن انتقادات را داشته باشيد. اين كاريكاتور واقعاً كار هجويه!

امین رجایی گفت...

خانم صدر لطفا بس کنید:
http://folex.blogspot.com

ناشناس گفت...

بابااصل ماجرا رو بچسبید. یارو داره شتر ور با بارش می بره شما رفتید دنبال ...

لات بيخطر شرمنده از گذشته گفت...

تا آنجايي كه من يادم است زماني كه در ايران بودم اين متلك گويي خيلي رواج داشت بعضي ها اهلش بودند بضي ها هم نه زياد .
گاهي اوقات چيزهايي ميشنيديم إز دوستانمان كه براي ما هم عجيب و خجالت آور بود ! ما هم كم كم رويمان باز ميشد در جوار دوستان كار كشته ( البته تنهايي از اين جرات ها ندشتيم.
خلاصه همه جور آدمي در بينمان بود متلك پران پرو يا با شخصيت و با ادب . كلاً كار لوس و زشتي بود. كه حداقل در اين جائي كه من زندگي ميكنم با همه آزادي هايش كسي از اين كارها نميكند.

 

حسام گفت...

كار پژوهشي خود بنده در حوزه روانشناسي جنايي متلك پراكني بود و البته آزار كلامي_جنسي بسياري كه زنان ايراني تحمل ميكنند رو قبول دارم . اما گفته هاي شادي صدر رو گفته هاي هيجاني و از آن دست گفته ها ميدونم كه در تريبون نماز جمعه بيان ميشه . چرا؟
من واقعا با اين گفته شادي صدر كه به راحتي همه مردان ايراني رو با يك چوب زد و همه اونها رو متلك پراكن و ناقض حقوق زنان دونست كاملا مخالفم و اين حرفهاي مطلق گرايانه رو نه از ره خرد ، بلكه از راه احساسات و هيجان ميدونم و واقعا متاسفم كه نگاه فرد به اصطلاح روشنفكري مثل ايشون اينقدر ابتدايي و عاميانه بود

ناشناس گفت...

شادي صدر مخاطبش رو ميشناخت و براي شما مردان ايراني كه خودتون ميدونيد چي هستيد نوشت.با اين حرفاتون نوشته هاشو تصديق كرديد.

ناشناس گفت...

90 درصد مردان ایران گوسفند هستند از جمله خود بنده

نازلی گفت...

ممنون از sami
و نوشته های با دقت نیما نیلیان

Kaveh گفت...

Dearest Nima,
Shadi Sadr is a representative of some part of our fake intellectuals. I want to ask you not to eliminate any comment from here, herein people may evaluate her supporters

Ayatollah Kaveh

ناشناس گفت...

این کاریکاتور و موافقانش نشون میده که چقدر جامعه ایران مرد سالاره که تحمل یک نوشته انتقادی راهم نداره، چقدر این رفتارها شبیه رفتارهای احمدی نژاد و امثالشه،
این که بعضی مردها متلک نمیکن یا طرفدار حقوق زن هستند اصل مسأله نیست،حرف شادی صدر اینه که اگر حرف امام جمعه مضحک است به همان اندازه قوانین و هنجارهای(سنت ها) ضد زن در جامعه ما مضحک و درد آور است اما همه ما به آنها عادت کرده ایم.

جمشید گفت...

خیلی کار قشنگیه، ولی تلنگر خانم صدر هم جای مکث داره.

ناشناس گفت...

بهتر بود هنرت رو صرف عقل و واقعيت جامعه کني،نه احساس و سرگرمي آقاي نيليان،هنرمندي مردمي باش

مدوسا گفت...

زن ايراني يك بيمار است. يك بيمار رواني. يك موجود ناقص الخلقه. مغز او ناتوان از تحليل. وجودش پر از عقده هاي جنسي و روحي. زن ايراني در سايه اسلام ناب محمدي تبديل به پست ترين موجود روي زمين شده است. زن ايراني حتي زن نيست. يك كرم است.
دليل دارويني تمام رفتارهاي جنسي زن و مرد را بايد در تلاش طبيعت براي ادامه نسل دانست. و مگر زن مهمترين وسيله براي توليد مثل نيست؟ پس جسم زن، روح زن و رفتار زن مهمترين نقش را تمام پديده هاي جنسي بازي مي كند. طبيعت دارويني زن (ماده) را در تمام پستانداران و بيشتر پرندگان بصورت جسمي جذاب براي مرد (نر) آفريده است. و زن (ماده) با رفتارهايي كه در وجودش نهاده شده از سويي به جذب مردان (نر) به سوي خود مي پردازد و از سويي با سختگيري در هنگام انتخاب همسر و در هنگام دريافت كروموزم هاي بارور كننده، بهترين و قويترين ژن ها را براي فرزندان خود برمي گزيند. و اين هدف اصلي طبيعيت دارويني براي پيشرفت ژنتيكي نوع ها است. به قول ايراني ها با دست پس زدن و با پا پيش كشيدن. در جامعه مدرن امروز كه با بوجود آمدن روش هاي ايمن جلوگيري از حاملگي استفاده از لذت جنسي بدون نياز به حامله شدن فراهم شده است، زنان آزادانه تر به رفتارهاي جنسي روي مي آورند. اما در ايراني كه زن حتي از شنيدن متلك هم احساس گناه مي كند و بالاترين ارزش زن به داشتن پرده بكارت است آيا اين موجود از هدفي كه طبيعت برايش برگزيده كيلومترها فاصله ندارد. آيا مردي كه تنها ملاكش در هنگام انتخاب همسر نجابت اوست را بايد يك موجود سالم ناميد. در طبيعت پستانداران مرد بايد به دنبال زني سالم از نظر جسمي و فعال از نظر جنسي بگردد تا ژن هاي قوي و سالمي را براي فرزندانش به ارث بگذارد. دختر نجيب شايد به دليل بي ميلي جنسي نجيب است. اسلام بوجود آورنده مردان و زنان بيمار و ناقص است. ميليون ها زن ايراني چند سال بعد از ازدواج مبتلا به بي ميلي جنسي اكتسابي مي شوند. 60درصد مردان ايراني به انزال زودرس مبتلا هستند كه خود عاملي است در ابتلاي زنانشان به بي ميلي جنسي. وحشتناك است يعني از هر 5 مرد ايراني 3نفر مريضند. پس بنيان خانوادگيشان مريض است و زن اين مرد نمي تواند براي برطرف كردن اصلي ترين نيازش كه ميل جنسي است به مردان ديگر روي بياورد چون نجابتش زير سوال ميرود.
زن ايراني بيمار است. مرد ايراني بيمار است. تمام جوامع مدرن امروزي سكشوال هرسمنت را جرم مي دانند ولي وقتي بزرگترين دغدغه يك زن تحصيل كرده ايراني شنيدن متلك يا ماليده شدن دست يك مرد به اوست و نه ناتواني مرداني چون پدر برادر شوهر و پسر او در ارضا زناني چون مادر خواهر دختر و خود او بايد گفت زن ايراني بيمار است ناقص الخلقه است.

مخالف تفرقه گفت...

یه عمره ما رو انداختند به جون هم خودشون دارن حال می کنن . فهمیدن این مساله خیلی سخت نیست بی دقتیم که نمی فهمیم و اینجوری تفرقه رو قبول می کنیم. 100 سال دیگه هم ما همینیم که هستیم

ناشناس گفت...

کلوخ انداز را پاسخ سنگ است. مرسی از کاریکاتورت.

ناشناس گفت...

نمیدونم چی شده به تنیج غبای یه سری از این اقایون بر خورده، ما خارج نشینها تو اون مملکت هنوز رفت و امد داریم شاید هم دلیلش همینه که این روابط بیمار گونه توی ایران بیشتر به چشممون میاد، اقایون غیرتی که غیرتتون فقط به خواهر و مادر و همسرتون ختم میشه، ادم باید واقعن کور و کر باشه تا نفهمه تو این مملکت چه خبره، چرا خودتون رو میزنید به اون راه، سوار هر ماشینی که میشی، منظورم همین جوونائیه که از بیکاری مجبور به مسافرکشی شدن و یا از بیکاری توی این خیابونها به قول خودشون دنبال،، گوشت ،، میگردن، یا دنبال سیخ و سنبه و منقل و وافورند، ابتذال فرهنگی در ایران باورکردنی نیست، سی و یک سال فقر و اعتیاد و صیغه و دروغ و سنگسار و اعدام و تجاوز و فحشا و بی کاری ثمره انقلابیست که عده ای عکس اقا را در ماه به وضوح میدیدند، برای رهائی از این مشگلات اول باید درد را بشناسیم بعد به فکر درمانش باشیم، حال که یک نفر پیدا شده که داد میزند یکی از دردها اینجاست، ببینید چه الم شنگه ای راه افتاده، شاید که میبایست این مسئله به همین تندی مطرح بشه تا این بازتاب رو پیدا کنه وگرنه تا حالا که کسی این مسائل رو جدی نمیگرفت
‫داریوش

انسان سکولار گفت...

کلام آخر درباره ی خانم شادی صدر
(نمیدانم اگر موسسات و ارگانهای غربی که اینچنین خانم شادی صدر را بزرگ کرده اند

اگر متن مقاله ی ایشان را بخوانند چه فکر خواهند کرد؟!)
در حال حاضر از اینکه خود را آلوده ی این جنجال کردم و در واقع در دام خانم صدر

افتادم پشیمانم ! چه ساده لوحانه انتظار داشتم ایشان با توضیحی و حاشیه نویسی بر مقاله

شان سر مشق دیگران شود! غافل اینکه ایشان خیلی زودتر از خیلی ها راز شهرت و قدرت

را در جهان سوم دریافته اند).
تا آخر عمرم نام شادی صدر را فراموش نخواهم کرد و اگر روزی شانس ملاقات با ایشان را

داشتم به او خواهم گفت ......


SADR.E33.DE ------ برای اینترنت پرسرعت
SADRLS.E33.DE----برای اینترنت دیال آپ

ناشناس گفت...

دوس داشتم اینو،
بلو

ناشناس گفت...

با درود فراوان به شما عزیزان .لطفا از به کار بردن کلمه آیت الله برای خامنه ای وخمینی اجتناب کنید.شما فرق بین جنایت کار وخائن ودرستکار را احساس نمی کنید ؟از طرفی شما خالق هستی را هم مورد توهین قرار می دهید .آخه اینا چه نشانی از خالق دارند که شما ندارید؟ بین دزد ودرستکار همه را با یک نام می خوانید .فرق شما با اینا چیست ؟اگر فرقی هست نام نبرید به اسم آیت الله از این جنایت کاران

ناشناس گفت...

ای آقا حالا کی میاد اینو بکنه.eynollah

ارسال یک نظر