۴/۰۴/۱۳۸۸

قابل توجه ایرانیان ساکن بلژیک

درود بر همه هموطنان ایرانی تبار در بلژیک،
برنامه های گوناگونی که از سوی نیروها و جوانان ایرانی و یا بلژیکی در روزهای آتی در بروکسل برگزار می شود، بدین قرار است.
1 ـ امشب جوانان در روی پله های بورس در مرکز بروکسل شمع روشن می کنند
2 ـ فردا جمعه، ساعت ۱۱ بامداد، دیدار با آقای لویی میشل از شخصیت های سیاسی مهم بلژیک و از حزب لیبرال
3 ـ پس از دیدار با لویی میشل، همزمان با ایران، در جلوی کاخ دادگستری بلژیک، بالون های سبز به هوا فرستاده خواهد شد
4 ـ تظاهراتی از سوی سندیکاهای جهانی کارگری برای همدردی با کارگران ایران در جلوی سفارت ایران برگزار خواهد شد
5 ـ روز شنبه تظاهرات در برابر سفارت ایران ( ما به صور فردی در این تظاهرات و برای نشان دادن اتحاد خودمان شرکت خواهیم کرد، اما سازمان دهنده ان نیستیم و مسئول شعار ها و یا برنامه ها نخواهیم بود)
6 ـ ما به نام ایرانیان ساکن بلژیک کار میکنیم و تمام آگهی های خود را به این نام امضا می کنیم. ما برای یکپارچگی ایرانیان در این برهه حساس، پذیرفته ایم که هرکس با هر عقیده و مرامی و با هر نوعی از پرچم ایران که دوست دارد، در برنامه های ما شرکت کند، اما ما سازماندهندگان، نیرویی جمهوریخواه و دموکراتیک و خواهان پالایش دولت از هرگونه دین زدگی هستیم و به عقاید و ارمان های همه احترام می گذاریم. آزادی اندیشه، اولین اصل و نکته مشترک همه ما است
7 ـ ما در تدارک یک گردهمایی بزرگ از همه ایرانیان اروپا و خود اروپائیان هستیم که با بلژیکی ها برنامه ریزی میکنیم. تمام ایرانیان و بلژیکی ها به ویژه جوانان را دعوت میکنیم در این سازماندهی بزرگ ما را یاری کنند.
۳۰ سال پراکنده کار کردیم، نتیجه نگرفتیم، چاره ما در یگانگی ماست. در این یگانگی باید دقت کرد و قرار نیست، کسی زیر پرچم دیگری به زور و کلک رود. باید رنگه و تفاوت های اندیشه را دید و به هم احترام گذاشت.
پیروز باشید
انور میر ستاری

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر