۱۲/۱۶/۱۳۸۴


باز هم کاریکاتور
دانشمند مصباح یزدی سرِ کلاس شناخت آناتومی انقلاب

مصباح يزدي در خصوص اهميت جايگاه و نقش ولايت فقيه در نظام اسلامي گفت: «ستون فقرات نظام ما ولايت فقيه است. اگر اين ستون فرو ريزد، ديگر انقلاب اسلامي و جمهوري اسلامي نخواهيم داشت.»
...
اين استاد حوزه و دانشگاه در ادامه گفت: ما براي سعادت دنيا و آخرت احتياج به نظام اسلامي داريم و براي نظام اسلامي نيازمند رهبر اسلامي هستيم و تحقق نظام اسلامي در گرو وجود ولايت فقيه مي‌باشد.
...
مصباح يزدي در رابطه با نقش مردم در حكومت گفت: مردم وظيفه دارند به ولايت فقيه كمك كنند تا نظام اسلامي و حكومت اسلامي را بنا كند. يعني در واقع مردم ناصر هستند در تشكيل حكومت و نه ناصب. ( یعنی مردم هویجند )
لینک خبر

۵ نظر:

دورنه یا ندور یا نه دور گفت...

در این هویجزار خشک بی آب و علف عجب خندیدن سخت می شود ولی با کاریکاتورهای نیما می شود تلخندی زد و باز گفت گند بزنند به همه ی این زندگی که سر و ته اش یک شکل است با هزار لباس مسخره.کی دیده هیچ روزی دنیا بهتر از این بوده باشد رفیق.اما ستون فقراتت عالی بود.بخصوص اینکه همیشه هم معلوم نیست اون چیزی که خورده می شه بالاخره کجا جمع می شه کجا هظم میشه از کجا ضایعاتش بیرون میاد...دود می شه میره هوا.مگه نه؟....چقدر دلم یک موزه دایناسوری می خواد.چقدر دلم می خواد برم موزه ی دانیاسوری.الان فقط همینو دلم می خواست.اونهایی که منقرض شده اند همیشه دیدنشون هیجان انگیزه.اونهایی که منقرض شدن و لی خودشون نمی دونند و بقیه هم نمی دونند!!! وحشتناک اند.وحشتناک

Roya گفت...

عالی....! بسیار عالی. دستت درد نکند دوست!

سینا مالکی گفت...

خیلی قشنگه نیما جان موفق باشید

الناز گفت...

اوه!

m rasoulov گفت...

Kare jalebi bood.

ارسال یک نظر