۱/۰۲/۱۳۸۵

من که نفهمیدم چه شد


من که نفهمیدم چه شد؟!
این دوست ما که یا افسرده است یا غمگین یا مطلبی برای نوشتن ندارد یا اینکه به نوشته و عکسهای این و آن لینک می دهد یا در سفر است یا به قول خودش وبلاگش مثل message board است. حال من نفهمیدم که این شخص، چه جور اکتیویستی است؟

البته نظام اسلامی هم بد ش نمی آید که همه اکتیویستها اینطور باشند.


۱۵ نظر:

آشیل گفت...

بلاگ نیوز به کاریکاتور شما لینک داد .

ناشناس گفت...

خيلی طرح زشتيه. متنش هم کمی بی ربطه. احوالات شخصی و نوشته های وبلاگ آدم لزوما نشانه اکتويسيت بودن يا نبودن کسی نيست. يعنی آدم اکتيويست حق نداره مسافرت کنه؟ تازه همه مسافرت هاشون هم که به غير از سفر نوروزی اشون درباره کارهاشون بوده. يعنی کسايی که خيلی تو وبلاگشون می نويسن ولی به غير از وبلاگ نويسی هيچ کار بخصوص ديگه ای درمورد شرايط اجتماعی نمی کنن خيلی اکتيويستن؟ (اگه شوخيه هم که من شوخی اش رو نگرفتم چون شما رو نمی شناسم و خانوم دوکوهکی رو هم اتفاقا از کارهای اکتيويستی اشون بيشتر می شناسم تا وبلاگشون)

نیما نیلیان بوشهری گفت...

سلام بر خانم یا آقای آنونیموس! که این گمنامیت من را کشته!
اصلن مهم نیست که ما همدیگر را بشناسیم یا نه و اصلن لزومی هم ندارد
اما مسئله این است که ایرانی ها به صورتی الکی برای خودشان از چند نفر بت می سازند و بعد خودشان هم نمی فهمند چرا

مسئله من این است دوست عزیز

در ضمن از گمنامیت معلوم است که چند مرده حلاجی!
زیاد هم به خودت سخت نگیر گمنام عزیز

چائو

سینا مالکی گفت...

نیما جان سال نوت مبارک از دور روتو می بوسم. پرستو جون من از نزدیک شاهد فعالیتشون بودم و هستم. اگرچه در وبلاگ کم می نویسن ولی ایشون در بسیاری از حرکات جنبش زنان از پیشروان بودند از جمله برنامه 8 تا 8 و همین طور ورزشگاه و اغلب نوشته های جدی ایشون در نشریه زنان قابل مشاهده است.

حميد/ ميداف گفت...

نيما عزيز عيدت مبارک، نوروزت پيروز. چند بار به اين جا آمدم کامنت دوني ات بسته بود. هميشه شاد باشي

ارمغان گفت...
این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.
محمودرضا گفت...

دوست عزیز من تا جایی که به عنوان یک خواننده کارای نویسنده این وبلاگ رو دنبال می کنم به نظرم پرستو یکی از فعال ترین و در عین حال کم ادعا ترین وبلاگ نویسهاست. فکر می کنم در این مورد بی انصافی کردی. یک اکتیویست می تونه گاهی اوقات هم غمگین باشه می تونه به مسافرت بره و... من فکر می کنم با این دیدی که شما دارید اگر هرروز میومد از کارهایی که می کنه می نوشت یک چیز دیگه می گفتی. به هر حال موفق باشی. همه ما برای ابراز عقیده آزادیم ولی بد نیست یکم منصفانه تر به مسائل نگاه کنیم.

mahta گفت...

eydet mobarak!

a7 گفت...

mibinam ke inja hame shaki shodan joz khode khanume parastoo!!!!!!!

1001roozaneh گفت...

پاسخ کامنتتونو به ای میلتون فرستادم.

? گفت...

میلتونو چک کنین.

كوروش ضيابري گفت...

نرژي هسته‌يي، حق مسلم ماست
مرگ بر آمريكا، مرگ بر انگليس، مرگ بر دانمارك، مرگ بر همه‌ي دنيا غير از فلسطين و لبنان و عربستان و سوريه و ونزوئلا
مرگ بر جايزه‌ي نوبل... مرگ بر سوئد...
حق مسلم ماست، انرژي هسته‌يي
آقا كي گفته ما بمب اتمي مي‌خوايم؟ ما مي‌خوايم برق درست كنيم... ما استفاده‌ي صلح‌آميز از بمب اتم را حق مسلم مردم ايران مي‌دانيم... اگر ما بزنيم اسراييل را با خاك يكسان كنيم، اگر ما ذره‌يي از خاك دشمن‌پرور ايلات (نه ايالات!!) متحده را باقي نگذاريم، اين كار در جهت صلح است و دولت كريمه خوشحال مي‌شود و درود بر رزمندگان گمنام و انرژي هسته‌يي حق مسلم ماست، مرگ بر منافق، مرگ بر كوردلان مزدور.
ما مي‌خواهيم كشاورزي كنيم با هسته‌يي. مي‌خواهيم هسته‌ي آلبالو بكاريم... مرگ بر منافقين و صدام... درود بر انرژي هسته‌يي...
در ضمن اين بحث ساعت هم در جهت خودكفايي بود. ما در گندم خودكفا شديم، بايد در ساعت هم خودكفا بشويم. كاري كنيم كه كف دنيا ببرد و دهان آن كوردلان ناخن خشك و بي حيا ده متر باز بماند كه ما چه دولت مكتبي و خدمتگذاري داريم. به قول بانك كشاورزي، ما هرچه قدر به شما خدمت كنيم، كم است. ما جانمان در مي‌رود براي خدمت به شما... ميگي نه، نگاه كن: آخ، فرت! من مردم!

Rov گفت...

مرسی ازاین که سر زدید.
موفق باشید.

gina abdollahi گفت...

سلام آقای نیما.من اتفاقی به اینجا رسیدم ولی خوشحالم که رسیدم چون شما کاریکاتورهاتون محشرن شما هنرمندی هستیناااااااااااااااخوشبحالتون سال نوی شما مبارک

Karan Reshad گفت...

kodoom weblog ostad? beh ma ham begoo .

ارسال یک نظر