۹/۱۳/۱۳۸۴

آقا موسی
فضای ایران هم که شده فضای تاخت و تاز توهم و خرافه و این حرفها، از فال قهوه گرفته تا روح و احضار اجنه و غیره، حال رئیس جمهور هم که فکر می کند نقش موسی را در سازمان ملل بازی کرده، و حتمن بقیه اعضا هم فرعونیانند ، آخر این آدم فکر نمی کند که حالت حیرانی حضار به چه علتی بوده؟ آن بیچاره ها واقعن مانده بودند که این آدم به عنوان رئیس جمهور چه می گوید و از آینده ی دنیا به هراس آمدند . معلوم نیست عاقبت این ملت چه خواهد شد.
این مذهب همیشه برای ایران دردسر درست کرده و کماکان ماشین پروپاگاندای اسلامی ایران به دامن زدن به این بحران ادامه می دهد. جالب اینجاست چند وقت پیش وبسایتی را دیدم که بازدید کننده ها می توانستند صلوات بفرستند و از آن هم بدتر که حتی شمارش گر هم داشت، یعنی نشان می داد که در روز چند بار صلوات می فرستند این آدمیان. آخر ما کی می خواهیم که ببینیم؟ آخر کی می خواهیم این افیون را پاک کنیم از ناخوداگاه جمعی مان؟

۳ نظر:

a7 گفت...

shoma moraghebat kon,tuie hamum,ru sare bache jen abe dagh narizi ke avaghebe sooiiii darad;)

ناما جعفري گفت...

عزیزسلام.....گفت و گوی اختصاصی "ناما جعفری" با جسد "منوچهر آتشی" در یک روز بارانی...
به تشییع جنازه ی "منوچهر آتشی" خوش آمدید
لطفاً
گیلاس های چیده شده را
همین جا آویزان کنید
چشم های ما
گیلاس های تازه می خواهد
(البته گندم هم می خواهد / شکممان!!) گریه اگر بگذارد.....به دیداری دوباره امید

نقطه الف گفت...

سلام نیما جان.تبریک بابت قالب تازه و طراحی تازه و رنگ تازه و...همه چی !خوبه اون نیما نیلیانت خیلی خوب شده.اون اسم وبلاگتو هم که می خوای پستش کنی دیگه تمبرش مهر هم خورده...اون بارکدش منو کشته!درمورد پستت منظوری ندارم!!!!و انگار دیگه حرفه ای شدی در قالب وبلاگ!خوب باشی و سر خوش همیشه رفیق دور

ارسال یک نظر