۱۰/۱۸/۱۳۸۴


باز هم مانو چائو سرانجام توانستم یک فایل صوتی از مصاحبه های مانو چانو ، خواننده ای که در عین حال فعالی سیاسی هم هست که به مسائل بشردوستانه هم احترام زیادی قائل است و موسیقی اش را برای عشق به انسانیت می خواند، پیدا کنم، شما هم این مصاحبه را در لینکی که قرار داده ام بشنوید!
اینجا کلیک کنیدوبلاگهایی که همیشه می خوانمشان

از این به بعد، وبلاگهایی را که همیشه می خوانم ، معرفی خواهم کرد، برای شروع هم، به وبلاگ عروسک کوکی اشاره می کنم که هم سبک نوشتاری زیبایی دارد و هم اینکه وبلاگش ، از طراحی خوبی بهره می برد، نوشته هایش را حتمن بخوانید !
لینکش اینجاست

۳ نظر:

فریبا بابک گفت...

سلام! اینجا همیشه چیزی برای استفاده هست! من هم به روزم

sharaare گفت...

kheili khoob ast nimaa ke aadamdoostash raabiaabad vatamamelahazaatehozoorash raabe khaaterbiaavarad...nimaa shaahin ke linket raaferestaad baakhodamgoftamkhosh behaalash che haale khoobi daaradin roozhaaazpeidaakardaneyek khaatereyeghadimi.nimaajaan mn baatamaame inke aan roozhaabachche boodam vali ...hanooz chizhaayy beyaaddaaram az namaayeshgaahhaayeax...azderakhte1807...az javaantaryhaaye nimaa va shaahin

Roya گفت...

سلام نیمای عزیز. از نامه ی محبت آمیزت خیلی ممنون.هر گونه کمکی را با منت می پذیرم با ذکر این که من این جور کارها را خیلی دیر یاد می گیرم( با عرض شرمندگی) گرچه در سایر موارد خیلی خنگ نیستم.
متن پست قبلی ات بسیار زیباست.با این صداهائی که اینجا می گذاری غوغا می کنی، شارژ شدم ممنون! زنده باشی.

ارسال یک نظر