۱۰/۱۹/۱۳۸۴


پروازی دیگر به خاک نشست
آنطور که از شواهد و اتفاقات جاری در ایران پیداست ، دیگر احتیاجی به حمله ی نظامی و یا انقلابی دیگر نیست ، فقط کافیست هر روز مثلن ده یا پانزده پرواز داخلی داشته باشیم، فکر کنم بعد از گذشت یکسال نظام جمهوری اسلامی ساقط شود. البته در راستای این هدف ، آقای احمدی نژاد باید همچنان به سخنان گُهربارش ادامه دهد. لینک مطلب

و باز هم ناگزیر! این نوشته ی زیبای ناگزیر را از دست ندهید


۸ نظر:

banafsheh گفت...

نیما جان عجب خبر دسته اولی بود.

Roya گفت...

چی بگم؟ آدم نمی تواند کلمه ای پیدا کند برای گفتن... وقتی رئیس سپاه پاسداران هم توی این مملکت امنیت جانی ندارد و نمی تواند یک پرواز امن داشته باشد تکلیف بقیه دیگر معلوم است.
از لطفت هم خیلی ممنونم. گرچه می دانم مطلب سنگینی نوشته ام که اصولا به درد وب نمی خورد و کسی آن را نخواهد خواند!

Roya گفت...

نیما جان انگار همه با هم آن لاین ایم! چقدر حساسی تو. ملا حسنی شوخی کرده است. تازه من هم مطالبم را برای خواندن همه نیست که می گذارم آنجا، یکی دو تا دوست خوب مثل تو بخوانند کافی است. خوش باشی.

نیما نیلیان بوشهری گفت...

سلام رویای گرامی
من هم آدم شوخ طبعی هستم اما به وقتش
اما حوصله ی لوده گی بعضی از آدمها را ندارم
فکر کنم اول باید فکر کرد و بعد اگر جایش بود شوخی کرد
باز هم عذرخواهی می کنم

Niki گفت...

how many more should die till they learn their lesson

Roya گفت...

دوست عزیز هیچ نیازی به عذر خواهی نیست، من واقعا متاسفم که این طوری شد. منظور من اصلا تو نبودی وقتی گفتم کسی کارم را نمی خواند، فقط حس کردم وبلاگ جای مناسبی برای چنین متن هائی نیست چون راستش این است که خودم هم حوصله نمی کردم چنین متنی را غیر از روی کاغذ جای دیگری بخوانم. همین جوری احساسم را بهت گفتم و منظورم به هیچ وجه غر زدن به تو نبود، اگر بدجوری گفته ام عذر می خواهم. وانگهی اصلا هم برایم مهم نیست که آن را کسی بخواند، باور کن: من همیشه این طوری وبلاگ نوشته ام که دو سه دوستی را که می دانم حتما کارم را می خوانند در نظر داشته ام. امیدوارم از این سوء تفاهم با "ملا" ناراحت نشده باشی...پیش می آید دیگر. بیشتر خواننده های وبلاگ ها کارهای سبک تر را دوست دارند و حق هم دارند. لطفا دیگر فکرش را نکن. شاد باشی.

ناشناس گفت...

شهلا
...بله

Roya گفت...

با سلام، ممنون که سر زدی، اگر اشتباه نکنم کاریکاتور مال سال 57 است ولی این را می دانم که سخاورز به خاطر یک سری کار این طوری مجبور شد از ایران برود، که اتفاقا کارهای بسیار قوی و زیبائی هم هستند.

ارسال یک نظر